KRAKÓW 2018

30 październik – 1 listopad

Aby miasta mogły zmienić się dzięki Ewangelii,
potrzebny jest ruch.

 

Z przyjemnością informujemy, że konferencja City to City Europe (CTCE) odbędzie się w Krakowie w dniach 30 października – 1 listopada 2018 roku.

 

Dołącz do nas na czas uwielbienia, nauczania biblijnego i seminariów. Ta konferencja zainspiruje Cię i odświeży do tworzenia i prowadzenia dzieł ewangelii.

Konferencja po raz kolejny będzie dobrą okazją dla całej społeczności CTCE do niezwykłego spotkania we wspólnocie, szkolenia i refleksji nad pracą, do której powołał nas Bóg.

Jednym z mówców będzie dr Tim Keller. Timothy Keller jest założycielem i emerytowanym pastorem Redeemer Presbyterian Church w Nowym Jorku.

Konferencja ta oferuje Ci wyjątkową okazję do spotkania w gronie ponad 700 liderów zakładających wspólnoty kościelne w całej Europie. Duszpasterzy i innych osób z kilkudziesięciu różnych miast i państw. Zapraszamy cały Twój zespół. Niech będzie to czas wizji, budowania zespołu i dzielenia się tym, czego nauczyłeś się, aby tworzyć wspólnoty kościelne w miastach.

Koszty konferencji w Krakowie staraliśmy się ustalić tak, aby całe zespoły mogły dołączyć do nas.

Kiedy pojawia się ruch ewangelii w mieście,
całe ciało Chrystusa rośnie szybciej niż populacja,
tak że wzrasta odsetek chrześcijan w mieście.

Nazywamy to ruchem, ponieważ składa się z energii,
która rozciąga się na wiele denominacji i społeczności.
Nie znajduje się w jednym kościele lub grupie przywódców
ani w żadnym konkretnym centrum dowodzenia,
a jego postęp nie zależy od żadnej organizacji.

Jest organiczny i sam się propaguje,
jest rezultatem zestawu sił, które
współdziałają, wspierają, podtrzymują
i stymulują się nawzajem.

 

— Dr. Timothy J. Keller

WYPOWIEDZI UCZESTNIKÓW KONFERENCJI

Andy+Weatherly

„Jestem bardzo podekscytowany, że temat kolejnej konferencji City to City dotyczy „Ruchu Ewangelizacji”. Nasze miasto, podobnie jak wiele miast w Europie, jest rozwijającym się i dynamicznym ekosystemem ludzkiego życia i kultury. Dr Keller konsekwentnie inspiruje mnie do uważnego i precyzyjnego myślenia o tym, w jaki sposób kościoły w miastach mogą pokazać ich mieszkańcom piękno Ewangelii.

Konferencje City to City są doskonałym miejscem, aby spotkać się z założycielami wspólnot z całej Europy i usłyszeć historie o tym, co Bóg robi na tym wspaniałym kontynencie. Społeczność z innymi przywódcami, działającymi w podobnych sytuacjach, doprowadziła do powstania najbardziej owocnych pomysłów i pomogła mi w służbie zakładania wspólnot kościelnych.”

Andy Weatherly – Birmingham, Anglia

Gąsiorowski+Piotr

„Ewangelia, Dobra Nowina! Czym jest we współczesnym świecie? Jak zachowujemy i komunikujemy niezmienny przekaz w tak różnorodnej rzeczywistości?

Ewangelia jest dynamiczna, jak zachowujemy tę dynamikę w naszym ja, kościołach, miastach i świecie?


Ruch CTC nie tylko rozwija się w liczbach, ale pozwala również głębiej spojrzeć na dynamikę ruchu ewangelicznego.


Chcielibyśmy zachęcić i rzucić wyzwanie założycielom wspólnot, pytaniem – Jak utrzymujemy dynamikę Ewangelii w naszej służbie? Jak to dotyka naszego osobistego życia? Jaka jest nasza wizja dla naszych miast, aby były atrakcyjne poprzez Ewangelię ? Co robią inni? Jakie są kreatywne sposoby, aby nasz ruch się rozwijał?”

Piotr Gąsiorowski – Kraków, Polska

REJESTRACJA

Prosimy o indywidualną rejestrację każdego członka grupy, który będzie uczestniczył w konferencji.

Jeśli masz pytania dotyczące rejestracji, skontaktuj się z nami pod adresem info@citytocityeurope.com


Opłata konferencyjna obejmuje udział w konferencji, materiały konferencyjne oraz kawę, napoje i lunch. Prosimy o znalezienie noclegu w Krakowie. Sprawdź udostępnioną listę hoteli lub skorzystaj z portali takich jak airbnb lub booking.com


Od marca 2018 r. – 115 euro.


Jeśli chcesz wziąć udział w tylko jednym dniu konferencji we wtorek lub w środę, wyślij e-mail na adres jongmartinde8565@gmail.com.

MÓWCY

TIM KELLER


Timothy Keller jest założycielem i emerytowanym pastorem Redeemer Presbyterian Church w Nowym Jorku. Nowojorskie wydanie magazynu The Influentials nazwało Kellera najefektywniejszym ewangelistą działającym w mieście na rzecz ludzi młodych.


Swoje wykształcenie zdobył w Bucknell University, Gordon–Conwell Theological Seminary, a także na Westminster Theological Seminary. Jest autorem takich bestsellerów jak The Reason for God i Prayer.
Jest także przewodniczącym Redeemer City to City, która pomogła założyć ponad 380 kościołów na całym świecie. Mieszka w Nowym Jorku z żoną Kathy.

PODRÓŻ

Masz pytania?

  Imię*


  Nazwisko*


  E-mail*


  Wiadomość  [recaptcha]

  Darowizna

  Twoja darowizna pomoże rozwijać liderów poprzez szkolenia, zasoby i dotacje na nowe wspólnoty, które będą wpływały na miasta, rozprzestrzeniające Ewangelię.
  Możesz pomóc darowizną, modlitwą i dzieleniem się informacjami o najszybciej rozwijających się misjach.